ZADZWOŃ TERAZ Ikona telefonu
692 383 412
22 214 01 46
Kim jesteśmy?
LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY
Specjalizuje się
w obsłudze prawnej
osób fizycznych, firm
oraz innych podmiotów
gospodarczych

NASZ ZESPÓŁ

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Adwokat Anna Jadwiga Błach - jestem właścicielką kancelarii, wpisana jestem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie pod numerem 5437. Posiadam też tytuł radcy prawnego i wpisana jestem na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod nr WA-10169. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat współpracowałam z kilkoma wiodącymi kancelariami. W 2008 roku chcąc wykorzystać zdobyte doświadczenie założyłam własną kancelarię. Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie procesowym, prowadziłam już setki spraw sądowych. Czas wolny najchętniej spędzam na podróżowaniu z mężem i dziećmi po Polsce i poznawaniu niezwykłych zakątków naszej ojczyzny.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

radca prawny Patrycja Długosz - Jestem radcą prawnym wpisaną na listę radców prawnych prowadzoną przez Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji oraz prawo kanonicznego na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Głównym przedmiotem mojego zainteresowania zawodowego jest prawo upadłościowe i gospodarcze oraz spadkowe.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Mirosław Sławomir Błach - jestem dyrektorem biura kancelarii odpowiedzialnym m.in. za kontakty z mediami oraz z naszymi kluczowymi klientami biznesowymi. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach pracowałem m.in. w biurze Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Radiu Zet, następnie przez wiele lat w spółkach jako członek zarządu i szef ich działów prawnych. Od 2009 roku w naszej kancelarii adwokackiej. Poza pracą czas dzielę pomiędzy rodzinę i moje hobby: genealogię rodzinną oraz historię Polski.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Magdalena Turek - Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie odbywam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Przedmiotem moich zainteresowań zawodowych jest prawo cywilne, rodzinne oraz procedura cywilna.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

aplikantka adwokacka Paulina Widerska-Rozum - Ukończyłam studia na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz politologię na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Doświadczenie zawodowe zdobywałam praktykując w kancelariach adwokackich i radcowskich. Obecnie odbywam aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa cywilnego, rodzinnego i procedury cywilnej.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Wiktoria Gaszewska - Jestem studentką 3 roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Interesuję się prawem cywilnym oraz prawem pracy. W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas aktywnie oraz odkrywać nowe miejsca na świecie.

pinezka ikona
Kancelaria Prawna Warszawa. Biuro: ul. Mokotowska 5 m 13, 00-640 Warszawa (Metro Politechnika) Filia: ul. Malinowa 10, 05-261 Marki, Nadma
Copyright 2023 © Adwokat Anna Błach

Zadzwoń teraz