ZADZWOŃ TERAZ Ikona telefonu
692 383 412
22 214 01 46
Kim jesteśmy?
Specjalizuje się
w obsłudze prawnej
osób fizycznych, firm
oraz innych podmiotów
gospodarczych

NASZ ZESPÓŁ

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Adwokat Anna Jadwiga Błach - jestem właścicielką kancelarii, wpisana jestem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie pod numerem 5437. Posiadam też tytuł radcy prawnego i wpisana jestem na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod nr WA-10169. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat współpracowałam z kilkoma wiodącymi kancelariami. W 2008 roku chcąc wykorzystać zdobyte doświadczenie założyłam własną kancelarię. Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie procesowym, prowadziłam już setki spraw sądowych. Czas wolny najchętniej spędzam na podróżowaniu z mężem i dziećmi po Polsce i poznawaniu niezwykłych zakątków naszej ojczyzny.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Mirosław Sławomir Błach - jestem dyrektorem biura kancelarii odpowiedzialnym m.in. za kontakty z mediami oraz z naszymi kluczowymi klientami biznesowymi. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach pracowałem m.in. w biurze Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Radiu Zet, następnie przez wiele lat w spółkach jako członek zarządu i szef ich działów prawnych. Od 2009 roku w naszej kancelarii adwokackiej. Poza pracą czas dzielę pomiędzy rodzinę i moje hobby: genealogię rodzinną oraz historię Polski.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

doktorantka Marlena Kot - Jestem absolwentką Wydziału Prawa Kanonicznego oraz Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiadam tytuł Licencjata Prawa Kanonicznego. Aktualnie jestem doktorantką Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesuję się prawem administracyjnym oraz prawem pracy i własności intelektualnej oraz prawem cywilnym i rodzinnym. Czas wolny spędzam na pieszych wycieczkach górskich oraz czytaniu książek o tematyce kryminalnej.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

aplikantka radcowska Patrycja Dutkowska - Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji oraz prawa kanonicznego na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Obecnie odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i jestem wykładowcą na prywatnej uczelni wyższej. Głównym przedmiotem mojego zainteresowania zawodowego jest prawo rodzinne i gospodarcze.

Adwokat Anna Jadwiga Błach

Dominika Koślicka - Jestem studentką IV roku prawa. Studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesuję się prawem rodzinnym oraz prawem cywilnym. W wolnym czasie podróżuję po Polsce i Europie oraz czytam książki.

pinezka ikona
Kancelaria Prawna Warszawa. Biuro: ul. Mokotowska 5 m 13, 00-640 Warszawa (Metro Politechnika) Filia: ul. Malinowa 10, 05-261 Marki, Nadma
Copyright 2021 © Adwokat Anna Błach

Zadzwoń teraz